İADE


Sitemizden satın aldığınız ürünü tahrip etmeden, bozmadan ve kullanmadan teslim tarihinden itibaren 14 günlük süre içinde, orijinal ambalajı ve faturası ile birlikte iade edebilirsiniz. Ürünü, size gönderilen faturanın arka yüzündeki iade bölümünü doldurup imzalayarak, anlaşmalı kargo şirketimiz MNG Kargonun herhangi bir şubesinden firmamıza tanımlı  'ttttttt' kodunu belirterek alıcı ödemeli olarak göndermelisiniz. Farklı kargo firmaları ile yapacağınız gönderi ücretlerini sizin ödemeniz gerekecektir.


DEĞİŞİM


Sitemizden satın aldığınız ürünü tahrip etmeden, bozmadan ve kullanmadan teslim tarihinden itibaren 14 günlük süre içinde, orijinal ambalajı ve faturası ile birlikte göndererek değişim talep edebilirsiniz. Ürünü, size gönderilen faturanın arka yüzündeki değişim bölümünü doldurup imzalayarak, anlaşmalı kargo şirketimiz MNG Kargonun herhangi bir şubesinden firmamıza tanımlı  'ttttttt' kodunu belirterek alıcı ödemeli olarak göndermelisiniz. Farklı kargo firmaları ile yapacağınız gönderi ücretlerini sizin ödemeniz gerekecektir. Kargo bize ulaştıktan sonra müşteri temsilcimiz size ulaşarak gerekli bilgiyi verecek ve değişim onayınızı alacaktır.


İADE&DEĞİŞİM SÜRECİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ HUSUSLAR


Teslimat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri kargo görevlisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firması personeline tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

 

Ürün iadesi durumunda ürün firmamıza ulaştığı andan itibaren ücret iadeleri, nakit satışlar için 2 iş günü içinde havale ile, kredi kartı satışları için ücret iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisine başvurabilirsiniz. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılabilir. Bu süre için firmamızın bir tasarrufu bulunmamaktadır. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılabilir. Bu durum bankalara ait bir uygulamadır.

 

Firmamız, üründe bozulma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

 

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

 

 

İade ve Değişim Adresi

TAHTAKALE CADDESİ ÇAVUŞOĞLU HAN NO:22/A EMİNÖNÜ FATİH

0212 527 67 32-33